0
0

داستان های جالب زندگی

1392 بازدید

یکی از مواردی که به من در زندگی ام انگیزه تازه ای می بخشد و در زمان ناامیدی و بی حالی کمک می کند که جان تازه ای بگیرم و از فکر”من نمی توانم” به اندیشه “چرا که نه” فضای ذهنی ام را تغییر دهم، مطالعه زندگی نامه افرادی است که در دنیا، کاری بزرگ یا جالب و در خور توجه کرده اند. البته آن قسمتی که قبل از موفقیت شان اتفاق افتاده بیشتر اوقات برایم شیرین تر است. وقتی زندگی نامه افراد را می خوانم نه تنها انگیزه و امید در درونم شعله می کشد بلکه عزت نفسم را نیز جلا می بخشد و سبب می شود که خودم را بیشتر از گذشته دوست داشته باشم و بیشتر از همیشه باور کنم. سبب می شود که واقعا احساس خودباوری کنم و چقدر لذت بخش است زمانی که این احساس در درون آدمی خودش را نشان می دهد و بر احساس یأس و ناامیدی غلبه می کند. انگار که تازه متولد شده ایم. هدف برایمان دست یافتنی می شود و موتور حرکت مان دوباره روشن می شود.

پیشنهاد من برای تقویت خودباوری و گرفتن انگیزه مجدد

پیشنهاد می کنم هر زمان احساس ناامیدی به سراغتان آمد، هرزمان که عزت نفس و اعتماد به نفستان لطمه خورد، هر زمان که خواستید باور “من هم می توانم” در درون تان فریاد بکشد، حتما سری به صفحه داستان های جالب زندگی در سایت hamedmatin.com بزنید تا انرژی تان برگردد و این بار با یک انگیزه مضاعف به سراغ هدف هایتان بروید.حتی اگر این داستان ها را شنیده بود و یا بارها خوانده بودید، بازهم دوباره آنها را مطالعه کنید. آنقدر بخوانیدشان که آنها را همیشه به یاد داشته باشید تا چنان ذهنتان از این داستان های واقعی پر شود که دیگر جایی برای افکار منفی و تضعیف کننده باقی نماند.

قصد دارم که این صفحه را در سایت به این سری داستان ها اختصاص دهم.

داستان های جالب زندگی را که تا به حال شنیده اید را بنویسید

این داستان ها حتما متعلق به انسان های معروف نیست. بلکه هر داستان واقعی که بدانم نکته ای جالب در آن نهفته است را برایتان نقل می کنم.

از این بعد منتظر داستان های واقعی و جالب از زندگی انسان های مختلف باشید.

شما بنویسید تا ما انتشار دهیم !

اگر داستانی واقعی و جالب که برای خودتان پیش آمده و یا در جایی شنیده و یا مطالعه کرده اید، ممنون می شوم که آن را از طریق صفحه تماس با ما برایمان بفرستید تا بعد از مطالعه ، آن را در صفحه داستان های جالب زندگی برای سایر خوانندگان قرار دهیم. حتما هنگام فرستان ایمیل در موضوع آن قید شود برای “صفحه داستان های جالب زندگی”

پیشاپیش از تک تک اعضای دوست داشتنی سایت که ما را در این مسیر یاری می کنند، تشکر می کنم. شاید داستانی که شما می فرستید باعث شود که زندگی انسانی متحول شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hamedmatin.com/?p=336
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
حامد متین
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد داستان های جالب زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.