0
0

دانلود درس سوم دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس

دانلود درس سوم از دوره رایگان :

به درس سوم از دوره رایگان ن خوش آمدید. امیدوارم که درس های قبلی رو دیده باشید و با اشتیاق به سراغ درس جدید آمده باشید.

در درس های قبلی عزت نفس، اعتماد به نفس و خودباوری رو تعریف کردیم و گفتیم که چرا الان عزت نفس نداریم.

حتما می خواهید بدانید که این درس در مورد چه مسائلی می خواهد با شما صحبت کند.

اگر جای شما بودم این جلسه را از دست نمی دادم. یک جلسه بسیار پر محتوا و سرشار از دانسته های علمی که به شما کمک می کند عزت نفس خودتان را به معنای واقعی پرورش دهید.

برای دانلود درس سوم بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

متن درس سوم برای علاقه مندان به مطالعه متن به زودی در اختیار آنان قرار می گیرد.

نظرات

69 نظر در مورد دانلود درس سوم دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام .خیلی ممنون که این همه به سوالات با حوصله و دقت پاسخ می دید.
  وفتی فرمودید ارزش ها رو بشناسیم و برای حس ارزشمندی اونا رو توسعه بدیم اگر مثلا من صبر رو بعنوان یک ارزش در خودم با تمرین پرورش دادم از کجا باید بدونم شاید با صبر می خوام خودم رو به دیگران اثبات کنم و به دنبال عزت نفس کاذب باشم ؟
  چطور باید تشخیص داد ؟
  گاهی انسان بخاطر فرار از حس بی ارزشی به سمت کارهای خوب میره که با اونا احساس ارزشمندی کنه.

  لایک

  1. سلام مجدد خدمت سرکار خانم حسن زاده گرامی
   وقتی صبر به عنوان یک ارزش واقعی در ما وجود داره که در بیشتر موقعیت ها و با انتخاب آگاهانه اونو انجام بدیم و در پیش بگیریم.
   یعنی نباید به این صورت باشه که هر وقت احساس کردیم کسی از صبر ما خوشش میاد یا خوشش نمیاد، ما این رفتار رو یعنی صبر کردن رو تغییر بدیم.
   البته گاهی ممکنه به خاطر اینکه احساساتی شدیم یا چون انتخاب می کنیم که در رویدادی صبر کردن درست نیست، این رفتار رو تغییر بدیم. که این معناش نیست که این ارزش رو حتما زیرپا گذاشتیم. بلکه حالت اول یعین احساساتی شدن، نشون میده که ما انسان هستیم و ممکنه گاهی خطا کنیم یا رفتار غیر از اونچه که فکر می کنیم درسته انجام بدیم. حالت دوم هم که انتخاب آگاهانه است معناش اینه که ما رباط نیستیم که یک رفتار مشخص رو تحت هر شرایط و موقعیتی تکرار کنیم. بکله انسان هستیم و میتوانیم انتخاب کنیم که کجاها چه رفتاری رو بهتره در پیش بگیریم.
   وقتی یک نفر داره میره زیر ماشین، ممکنه صبر کردن درست نباشه. یا مثلا وقتی فردی داره حق ما رو میخوره، صبر کردن غلط باشه. ما می توانیم این جور مواقع رفتارمونو آگاهانه تغییر بدیم.

   لایک

 2. سلام آقای متین خیلی ممنون بخاطر مطالب عالی شما.
  یک سوال داشتم وقتی عیوب دیگران مرتب توی ذهن ما میاد این هم مربوط به منتقد درونی هست ؟
  وقتی انسان به کارهای بد دیگران فکر میکنه حالت خشم و کینه نسبت به اونا پیدا می کنی و حالت بد میشه.

  لایک

  1. سلام خدمت سرکار خانم حسن زاده گرامی
   خیلی خوشحالم که مطالب ما مورد توجه و پسند شما قرار گرفته
   علت های مختلفی داره
   یکیش می تونه منتقد درون باشه. یکیش می تونه تعمیم دادن رفتار انسان ها به کل شخصیت شون که به خاطر عدم شناخت کافیه انسانها و خودمونه.
   مثلا فرض کنید فردی دزدی میکنه. دزدی اصلا کار خوبی نیست و هیچکس تاییدش نمی کنه. اما ممکنه این دزد، اخلاق معاشرتی خوبی داشته باشه یا مثلا هوش بالایی داشته باشه. ما در نگاه اول، فقط کاز بدش یعنی دزدی رو می بینم و ممکنه حتی بهش القاب بدتری هم نسبت بدیم و در واقع دزد بودن به کل شخصیش تعمیم بدید. در حالیکه بهتر به جای اینکه به بگیم دزده، بگیم دزدی می کنه.
   با اینکار دزد رو به عنوان شخصیت و کل اون آدم در نظر نمی گیریم، بلکه می گیم اون دزدی می کنه، اون با آدما خوش مشربانه رفتار می کنه و از هوش خوبی برخورداره.
   وقتی عیب کسی رو می بینید، اون عیب رو به کل شخصیتش تعمیم ندید، بلکه اون عیب رو به عنوان جزئی از رفتار یا فیزیک بدن یا صفاتش در نظر بگیرید. یک انسان مجموعه ای کل از همه ویژگی های مثبت و منفی است. در واقع میشه گفت تمام انسان های خاکستری هستند. نه صددرصد سفید و نه صددرصد سیاه هستند.
   موقعی که از دستشون ناراحتی و عصبانی هستیم به قسمت سیاه شون تمرکز می کنیم. و از قسمت های سفید کاملا غافل میشیم.

   لایک

  1. سلام خدمت شما دوست عزیز
   درس ها به ترتیب به صورت روزانه براتون ارسال میشه
   اگر از درس ۳ به بعد براتون ارسال نشده، لطفا به اکانت ما در شبکه های اجتماعی پیام بدید تا درس ها رو براتون ارسال کنیم
   اکانت ما در واتس اپ و تگلرام : ۰۹۱۹۸۰۴۰۴۰۱

   لایک

  1. سلام جناب موسوی عزیز
   خیلی خوشحالم که درس های دوره رایگان براتون مفید بوده و ممنون که نظر ارزشمندتونو با من در میون گذاشتید

   لایک

 3. من تمام تمرینات جلسه دوم را انجام داده ام وحدودا دوماه پیش بود که تصمیم داشتم محصول عزت نفس شما را خریداری کنم وبه دلایلی به عقب می افتاد ومحصولات چندین استادراخریداری کرده بودم وبه شدت تمام وبه مدت هشت ماه شبانه روز روی عزت نفسم کارکرده ام وهمچنان کار میکنم وبه جرات می توان بگویم امکان ندارد فایلی مطلبی یا موضوعی دراینترنت در رابطه با عزت نفس باشد ومن دانلود مطالعه وتمرین نکرده باشم وبعد ازتمام این موارد که دائمافکری فیزیکی مالی برایش وقت گذاشته وخواهم گذاشت میتوانم بگویم مطالب رایگانی که ازشما دانلودمیکردم ازتمام اساتیدی که وجود دارند ومحصولاتشان میلیونی قیمت دارد بهتر ارزشمند تر وتاثیر گذارتر است ودرتعجب هستم که چرا این محصول به این ارزشمندی بااین مطالب پخته شده را شما رایگان منتشر میکنید واگر من قرار بود قیمت پولی روی این محصول می گذاشتم قیمتی دومیلیون وپانصدهزار تومانی قرار میدادم واولین مشتریش هم خودم بودم وبه تجربه رسیده ام که محصولات رایگان معمولا مخاطب ندارد وتاثیری هم نمی گذارد خیلی بندرت ولی وقتی کسی بهای بپردازد برایش ارزش احترام گذاشته وبه باوری رسیده که باید بها بپردازد اما جواب سوال دوم از فایل دوم که بدجوری عزت مرا نابودکرده بود وان هم موضوع دین ومذهب بود ازجمله قناعت پس لباس خوب خانه خوب وغیره رو ولش کن ونتیجه عدم عزت نفس۲ دوری ازتجمل گرای پس به چیزهای خوب وبالا فکر نکن۳ اسراف گناه است وقتی میتونی پراید سوارشی چرا پرشه سوار بشی اسراف کار ۴ توجه وتمرکز برروی گناه که این مبحث همیشه هست وباعث گناه بیشتر شده ونابودی عزت نفس ۴کم خوای وقناعت پیشه بودن عامل کاهش عزت نفس وخود رالایق ندانستن ۵ توجه به پوشش پیامبران وامامان که بالباسهای وصله وپینه دار زندگی میکردند پس ماهم مثل انها شویم واعتماد بنفسمان منفجرگردد۶ ارزش خیلی بالا به پیامبران وامامان دادن وارزش مارا پایینتر دانستن یعنی امامان معصوم هستند وگناه نمی کنند ولی ما گناه کاریم ولی از نظرقران معصوم ومعصومیت وجود ندارد وازعدالت خداوند بدور است که یک عده را بالاتر از بقیه خلق کند ودر دعای کمیل حضرت علی وعرفه امام حسین واضح ومشخص بیان میکنند گناهانی که مرتکب شده اند وحتی ازخداوند استغفارمیکنندبابت گناهانشان که باعث کاهش عمروروزی میشوند یاحتی اشتباهات وگناهانی که پیامبران مرتکب شده اند خوردن میوه ممنوعه توسط حضرت ادم .قتل برادر توسط برادر پسران حضرت ادم.قتل نفس توسط حضرت موسی.شرکهای که یعقوب ویوسف دچارش بودند شرکی که ابراهیم درگیرش بود پرستش ماه خورشید و…استفاده ازلفظ جهل در رابطه با محمد ونوح توسط خداوند درقران و….واینها نشان از برابری ما باتمام پیامبران وامامان را میدهد درگناه جهل اشتباه..۷.جمله خداوند ازمادورشده یا ماازخدا دوریم درصورتی که خداوند دست پخت خودش را درهرشرایطی دوست دارد حتی اگر اقای هیتلر باشی چون طلا هرکارش کنی طلاست وارزشمند پس ماهم فارق ازاعمالمون ارزش مندیم این زاتی….بازهم مطلب هست ولی ازنوشتن به این سبک خسته میشوم .

  لایک

  1. سلام خدمت جناب آقای فاتحی عزیز
   ممنونم از شما که نظر ارزشمند خودتونو با بنده در میون گذاشتید. این نظرات شما بزرگوارانه که به من قوت قلب و انگیزه دو چندان می دهد.
   من خودم بارها وبارها در حین پرسش و پاسخ ها به مخاطبان گرامی عرض کرده ام که چنین دوره ای (دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس سایت ما) را حتی با پرداخت هزینه هم نمی توانند در هیچ کجا پیدا کنند یا لااقل من هنوز ندیده ام که به قول شما اگرم چنین دوره ای باشد قیمت میلیونی خواهد داشت.
   اینکه چرا این دوره را رایگان گذاشته ام دلایل بسیاری دارد. اول اینکه افرادی که به هر دلیلی دسترسی به کلاس ها و آموزش های حضوری ندارند و یا اینکه از نظر منابع مالی توان شرکت در چنین دوره هایی را ندارند بتوانند از دوره رایگان ما برای رشد عزت نفس و اعتماد به نفس خود استفاده کنند.
   دوم اینکه مخاطبی که وارد سایت می شود و می خواهد محصولی را خریداری کند اول باید من و آموزش های سایت من را حداقل یک بار امتحان کرده باشد، باید راهی باشد که بتواند اعتماد کند. مخاطب حق دارد بداند که محصولی را که می خواهد خریداری کند، جه کسی تدریس می کند، چگونه تدریس می کند، چقدر علم و دانش دارد و چه سوابقی دارد. محصول رایگان به او کمک می کند تا قبل از اینکه هزینه کند مدرس و مطالب او را بررسی کند. و اگر خوشش نیامد و مطلوب او نبود بیهوده هزینه نکند. گرچه ما حتی اگر کسی مرا نشناسد و محصولی را خرید کند، و بعد از خرید پشیمان شود، بدون چون و چرا و بدون کوچکترین ناراحتی هزینه او را پس می دهیم.
   امیدوارم که این نظر شما را بقیه مخاطبان سایت ببیند و متوجه ارزش بالای مطالب دوره رایگان اعتماد بنفس و عزت نفس سایت ما بشوند و بدانند که رایگان بودن دلیل بی ارزش بودن نیست. خاک و هوا هم رایگان هستند ولی فوق العاده ارزشمندند.
   من نظر شما را برای بقیه مخاطبان در شبکه های اجتماعی و صفحه دوره رایگان به نمایش می گذارم تا عزیزانی که نمی دانند این دوره رایگان چقدر می تواند به آنها کمک کند، با خیال راحت تری در دوره شرکت کنند و برای آن وقت بگذارند.در آخر بی نهایت از توجه شما و از اینکه وقت گذاشتید و این نظر رو نوشتید از شما سپاسگزارم.

   اما در مورد تمرینات دوره :
   چقدر عالیه که انقدر پیگیرانه و جدی تمرینات رو انجام میدید و قطعا به مرور مزد انجام این تمرینات رو دریافت خواهید کرد.
   متاسفانه بسیاری از مردم ما اصالت دین و مذهب را به خوبی نشناخته اند و در اجرا دستورات دین دچار افراط و تفریط شده اند. به هیچ عنوان نباید در هیچ امری به حرف دیگران و باورهای رایج در جامعه اکتفا کرد و خودمان باید به دنبال مطالعه و پژوهش برویم. نکته جالبتر اینکه بسیاری از دینداران جامعه ما، اصلا قرآن را مطالعه نکرده اند، بسیاری معنی فارسی قرآن را مطالعه نکرده اند، بسیاری در فهم آیات قرآن یا هر کتاب آسمانی دیگری دچار اشتباه هستند. به امید روزی که همه مردم اهل مطالعه و کسب دانش باشند و هر مکتب، مفهوم و دستوری را بدون تفکر و پژوهش قبول نکنند. کما اینکه خود قرآن هم چنین چیزی را از مردم مطالبه کرده است.

   خیلی عالیه که به باورهای ذهنی و مذهبی خود آگاهی دارید.

   لایک

 4. باسلام خدمت شما استاد بزرگوار
  من احساس میکنم موضوع برقراری روابط موثر با دیگران موضوع قابل تاملی است و برای ما مفید خواهد بود

  لایک

  1. سلام خدمت سرکار خانم محیای بزرگوار
   بله کاملا حق با شماست
   حتما در آینده نزدیک در مورد ارتباط موثر هم صحبت خواهیم کرد

   لایک

 5. سلام خدمت شما استاد گرامی من دست شما را میبوسم شما بهترین مدرس دنیا هستید استاد این تعریف از خودپنداره از نظر شما درسته: نگرش درباره خودمان و خودپنداره ضعیف از پذیرش ارزش گذاری های غلطی است که درباره فرد مخصوصا در زمان کودکی شده، ناشی میشود. بینهایت ممنونم

  لایک

  1. سلام مجدد خدمت سرکار خانم محیای بزرگوار
   شما به ننده لطف و محبت دارید
   از این لطف شما بی نهایت سپاسگزارم
   نگرش برای شاید کمی مفصل تر باشه بگیم توصیف در مورد خودمان بهتر است. خودپنداره می شود توصیف تصویری که از خودمان داریم
   خودپنداره ضعیف در واقع از آموزش و تربیت غلط و داشتن تجربه های بد ناشی می شود.

   لایک

  1. سلام به سرکار خانم مهدیه بزرگوار
   باید ارزش های خودمونو زیر سوال ببریم.
   از خودمون بپرسیم این ارزش من از کجا اومده؟
   چرا برای من مهمه و چرا فکر می کنم باید حتما طبق این ارزش رفتار و زندگی کنم؟
   آیا اگر بر اساس این ارزش زندگی نکنم، من آدم بی ارزشی هستم؟
   آیا این ارزش رو خودم انتخاب کردم یا از طرف خانواده، جامعه، رسانه ها و شبکه های اجتماعی یا اطرافیان به من تحمیل شده؟

   لایک

 6. باسلام و احترام
  من در مورد تمرین پیدا کردن ارزشهای خود مشکل دارم میخوام بدونم این ارزشها چیزهاییه که داشتن اونها در من ارزش محسوب میشه یامن دوست دارم که دیگران اونو داشته باشن
  مثلا قاطعیت داشتن برای خود من ارزشه ولی خیلی مهم نیست که مثلا فرد دیگری اینو داشته باشه یا نه نمیدونم تونستم مشکلمو درست بیان کنم یانه

  لایک

  1. سلام به سرکار خانم فریبا گرامی
   ارزش ها همان چیزهایی هستند که برای شما مهم هستند. در اصل ارزش ها داشتن شان برای ما باید مهم باشد. و قرار نیست حتما کسی ارزش های ما را داشته باشد تا برای ما مهم باشند.
   مثلا ممکن است در راه علم کشته شدن، برای فردی ارزش باشد اما برای میلیون ها نفر چنین چیزی ارزش محسوب نشود.
   پس ارزش ها باید برای شما مهم باشند نه لزوما دیگران

   لایک

 7. سلام استاد. ممنون از صبر و حوصله ای که دارید.من راجع به بعضی از ارزشهای خودم دچار انحراف و افراط شدم مثلاً احترام به دیگران و کمک به دیگران رو دوست دارم ولی بعضی مواقع فکر میکنم اگه نظر واقعی ام رو بگم اون فرد فکر میکنه من بهش بی احترامی کردم به خاطر همین نظر قلبی ام رو نمیگم و تو دلم میمونه و اذیتم میکنه.یا فکر میکنم کمک به بقیه وظیفه منه و همه ازم این انتظار رو دارن و اگه کار انجام ندم ناراحت میشن.استاد من قبل از این دوره کتاب غول اعتماد به نفس رو خوندم درصورتی که با اموزشهای شما این متوجه شدم عزت نفسم پایینه. ولی چند تا تمرین از کتاب یاد گرفتم( ذهنم رو مدیریت کنم_ افکار منفی،نشخوار فکری، غرغر های ذهنی رو از خودم دور کنم) به نظر شما تمرینات کتاب رو انجام بدم؟؟؟ مثلا برای تغییر تصورات ذهنی و افکار منفی گفته بود از جملات تاکیدی استفاده کنید. منم چند وقتی هست انجام میدم خوبه ولی حس میکنم مشکلم ریشه ای حل نشده فقط سطحی برطرف شده. استاد با اینکه تمرین هارو مو به مو انجام میدم ولی فکر میکنم بازم سردرگم هستم.وقتی حرفها و فکرهایی که دارم با شما در میان میذارم روحیه ام بهتر میشه

  لایک

  1. سلام محدد خدمت شما
   خوشحالم که تمرینات رو جدی و پیگیرانه انجام میدید
   جملات تاکیدی تاثیر دراز مدتی ندارند. گرچه بیهوده نیستند اما خیلی کاربردی هم نیستند. در کنار سایر تمرین ها ممکنه مفید باشه ولی به تنهایی نمیتونه خیلی کمک کنه.
   در مورد اینکه فرمودید نظرمو نمیگم چون می ترسم طرف ناراحت بشه، بستگی داره موقعیت چی باشه. یه موقع در یه محلسی یا جلسه ای هستید که فکر می کنید سکوت کنید بهتره. چون اگر بخواین اظهار نظر کنید ممکنه به مجادله کشیده بشه. اما اینکه همیشه این راهبرد رو در پیش بگیریم اصلا خوب نیست. ما باید نظر خودمونو ابراز کنیم، بدون اینکه بدون کسی بی احترامی کنیم. نظر مخالف داشتن، به معنای اشتباه بودن نظر بقیه نیست. حالا اینکه بقیه چی فکر می کنند این دیگه در کنترل ما نیست. ما فقط وظیفه داریم طوری ابراز نظر کنیم که به نظر بقیه بی احترامی نشه. مثلا ممکنه فردی بگه پیراهن رنگ روشن به درد نمی خوره. شما می تونید بگید اتفاقا رنگ های روشن به من حس خوبی میدن. اما اگر بگید این چه حرفیه، خیلیم قشنگه، خب این همون یه مدل بی احترامیه.
   در مورد کمک کردن باید بگم در حد توان تون اگر به بقیه کمک کنید نه تنها اشکالی نداره بلکه خیلیم خوبه. منتها یه نکته رو فراموش نکنید. اگر کمک کردن به قیمت زیر پاگذاشتن خودتون و نیازها و خواسته هاتون باشه، کار درستی نیست. اینکه من ماشیمنو لازم دارم اما دائم اونو قرض بدم به این و اون تا جایی خودم از کار و زندگی بیفتم خب این مدل کمک کردن غلطه. در ضمن کمک کردن وظیفه ما نیست بلکه لطف ما به بقیه است. گرچه خوبه که به عنوان مسئولیت اجتماعی، گاهی به به شکل وظیفه کمک کنیم به بقیه. اما نه اینکه خودمونو نادیده بگیریم.
   اما در مورد سردرگمی باید بگم چیز عجیبی نیست،چون این مفاهیم و تمرین ها براتون جدیده ممکنه برای انجام دادن همشون باهم دچار سردگمی بشید.پس بهتره برای انجام تمرین ها معمولا یک هفته وقت بزارید. البته اونایی که واقعا نیاز به تمرین زیاد داره که خودم به اونا در فیلم ها اشاره کردم.
   گاهی ویدئوها رو دوباره ببینید. هر نکته یا مفهومی هم که متوجه نشدید یا نیاز به توضیح بیشتر داشت کامنت بزارید پاسخ میدم بهتون

   لایک

 8. سلام استاد عزیز. ممنون بابت جلسه سوم. تمرین۱ : ۱_ ایمان ۲ _ خانواده وعشق و محبت به اونها ۳_احترام به دیگران ۴_ آرامش نسبی در زندگی ۵_درآمد مناسب ۶_ اخلاق خوب.
  استاد من ارزشهای ریز و درشت زیادی برای خودم نوشتم ولی الان به صورت کلی براتون نوشتمشون. وقتی حرفهامو برای شما مینویسم احساس میکنم پیشرفتم بیشتر میشه چون شما با دقت میخونید و جواب میدید. واقعا متشکرم

  لایک

  1. سلام خدمت سرکار خانم احتشام گرامی
   بسیار عالی
   ارزش ها در زندگی مثل قطب نما هستند که مسیر رو به ما نشون میدن. اگر در سفر زندگی، ارزش ها مشخص نباشند حتما گم می شیم و کلی از مسیر رو بیراهه می ریم.
   اما ارزش ها به ما میگن دقیقا باید دنبال چی باشیم و کجا بریم.
   چقدر خوبه که تمرینات رو انقدر جدی و پیگیرانه انجام میدید

   لایک

 9. با سلام و تشکر از اقای دکتر بله در مورد روابط عاطفیم احیاس میکنم که عزت و اعتماد به نفس ندارم و این مشکلو هنوز دارم امیدوارم با تمریناتتون بتونم درمان کنم و باید بتونم
  ۲ اینکه چون تو کودکی سبزه بودم و شاید زیبایی کافی نداشتم مدام فامیلامون مقایسه میکردن دخترارو و من حس میکردم زیاد خوب نیستم. خیلی تاثیر گذاشت روم این الان با اینکه جذابم و چهره دلنشینی دارم خودم باور ندارمو همش حس میکنن در روابطم من لیاقت موردای خوبی که برام میاد ندارم و وسطاش بهم میخوره که اینجوریم میشه
  ۳ شاید خیلی کتابا یا خیلی دوره ها شرکت کردم دیدم موقتی بهبود می‌بخشیدند روابطمو و الان
  متوجه شدم مشکل خودمم که خودمو دوس ندارم اعتماد و عزت نفسم کمه دوس ندارم دیگه به خودم ظلم منم

  لایک

 10. با عرض سلام و خسته نباشید. ممنونم از فایلهای اموزنده اتون. من سعی کردم از طریق واتز اپ باهاتون تماس بگیرم ولی جوابی دریافت نکردم ایا اگرکسی نیاز به کمک برای انجام تمرینات داشته باشد این کمک را میتواند داشته باشد متشکرم

  لایک

  1. سلام به شما دوست عزیز
   سوالات شخصی ۵ شنبه های هر هفته توسط خود بنده پاسخ داده میشه. البته با توجه به اولویت. چون به خاطر تعداد زیاد سوالات گاهی پاسخ به همه آنها امکان پذیر نیست.اولویت با عزیزانی هست که زودتر سوال خود را پرسیده باشند.مثلا دوستی که شنبه سوال خود را در تلگرام یا واتس اپ یا دایرکت اینستاگرام پرسیده باشد، نسبت به دوستی که چهارشنبه پرسیده در اولویت است.
   به زودی پاسخ شما را در واتس اپ خواهم داد.
   ارتباط با ما :
   واتس اپ و تلگرام : ۰۹۱۹۸۰۴۰۴۰۱
   اینستاگرام : http://www.instagram.com/hamedmatin.m

   لایک

 11. سلام و خسته نباشید
  متاسفانه درس سوم برای من دانلود نمیشه وقتی روی کادر دانلود میزنم صفحه ای باز میشه و مینوسه که این پیج در دسترس نیست.

  لایک

  1. سلام خدمت سرکار خانم سمیرای بزرگوار
   از طرف شرکتی که خدمات سایت را تهیه می کنیم مشکلی به وجود آمده که با پیگیری ما قول دادند که به زودی مشکل رو حل کنند.
   به محض برطرف شدن مشکل در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام اعلام می کنیم

   لایک

  2. سلام خدمت شما سرکار خانم سیمرای بزرگوار
   این مشکل اطر طرف شرکتی هست که ما خدمات سایت مونو رو تهیه می کنیم. با پیگیری هایی که انجام دادیم به ما قول دادند که این مشکل رو به زودی برطرف می کنند
   به محض برطرف شدن در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام خودمون اعلام می کنیم.

   لایک

 12. سلام خسته نباشید- قسمتی از تمرینهای جلسه سوم
  ارزشها
  – صداقت
  – رو بازی کردن یا همون شفاف بودن
  – مهربون بودن
  – قوی بودن
  – محکم بودن
  – فرز بودن
  – مقتدر بودن
  – مستقل مالی و عاطفی

  چ چیزی داشته باشم احساس ارزشمند بودن میکنم

  اینکه احساس کنم برای همسرم خیلی مهم هستم حضورم و …
  اینکه احساس کنم از بودن کنارم لذت میبره

  چ فردی رو به شدت تحسین میکنید ؟
  خانمهایی ک با وجود سن زیاد خیلی شاد و پر انرزی هستن و برای جامعه کار مفیدی انجام دادن

  ارزشهای غیر قابل انعطاف؟
  غمگین بودن بده
  باید همیشه پرانرزی باشم
  زودرنجی باعث میشه ادمای دور و برم ازم خسته بشن

  لایک

  1. سلام مجدد به شما سرکار خانم انیس بزرگوار
   تبریک میگم که همچنان با انگیزه و پر قدرت در حال انجام تمرین های دوره رایگان هستید
   فکر می کنم که صادق بودن و روبازی کردن یه جورایی مشابه هم هستند
   همچنین قوی بودن و محکم بودن هم تقریبا یکی هستند مگر اینکه شما تعریف جداگانه ای برای هر کدام در ذهن خودتون داشته باشید
   اما در مورد ارزشهای غیر قابل انعطاف :
   غمگین بودن همیشه بد نیست و جز احساسات طبیعی هر انسانی هست. جایی غمگین بودن بده که تبدیل بشه به یک احساس دائمی
   اما اینکه ” باید” همیشه پرانرژی باشید هم درست نیست. هیچ انسانی نمی تواند همیشه پرانرژی باشد. برای تبدیل این ارزش به یک ارزش قابل انعطاف بهتر بگید : چقدر عالی که سعی کنم در بیشتر مواقع پرانرژی باشم
   زودرنجی یکی از آن دسته مواردیه که بیشترین آسیب رو به خود فرد زودرنج میزنه. برای اینکه از دست زودرنجی خلاص بشید بهتر تفسیرهای خودتون رو از وقایع تغییر بدید. یکی از درس های دوره رایگان کلا در مورد تغییر تفسیرها و نگرش های ما صحبت می کنه

   لایک

  1. سلام به شما سرکار خانم ندای بزرگوار
   دقیقا مشکل چیست؟
   فایل ها را می توانید ببینید و گوش دهید ولی نمی توانید دانلود کنید یا اصلا برای شما باز نمی شوند؟

   لایک

 13. سلام اقای متین استاد عزیزم، خسته نباشیدمن فایل درس سوم را نه یک بار بلکه چندین بار گوش دادم.من تا حالا خودم رو فردی نالایق میدونستم وفکر میکردم من نه همسر خوبی هستم ونه مادر خوبی ونه فرزند خوبی برای پدرو مادرم و همیشه در خودم احساس نا امیدی داشتم.الان با شنیدن حرفهای شما وکنار گداشتن ارزشهای غیر قابل انعطاف وصفر صدی فهمیدم که من نتنها فرد نالایقی نیستم بلکه در بعصی موارد بیشتر از توانم هم مایه گذاشتم والان احساس خوبی به خودم وبه محیط اطرافم دارم و ارزشهای زندگیم در اولویت مادر شاد وسرحال وبا اعتماد به نفس بالا بودن هست ودر کنارش انجام کارهای هنری که خیلی بهشون علاقه دارم وتوانایی بالایی دارم در خودم می بینم ومتاسفانه به دلیل نبود وکمبود عزت نفس خیلی وقت بود که کنار گذاشته بودم وخودم رواز شادی هنگام انجام اون کار محروم کرده بودم از شما خیلی ممنونم که دید منو نسبت به اتفاقها ومسایل اطرافم باز تر کردید واز این سردر گمی و بلا تکلیفی نجاتم دادید لااقل الان میدونم که من بی ارزش نیستم .

  لایک

  1. سلام مجدد خدمت شما خانم شرستانکی بزرگوار
   واقعا تیریک می گم به شما. چقدر عالی که توانستید به چنین دیدگاهی نسبت به خودتون برسید. واقعا براتون از صمیم قلب خوشحالم.
   و ممنونم که به ما بازخورد میدید و میگید که دوره چقدر توانسته مثمرثمر و مفید باشه براتون. تا انتهای دوره همینطور قدرتمندانه و باانگیزه پیش برید.

   لایک

 14. سلام
  ارزشهای من ارتباط مناسب با خدا _خانواده_ اعتماد به نفس_تربیت بچه های موفق و سعادتمند_عادی بودن روابط اجتماعی_ دوری از افکار منفی_ صبور بودن_ شجاع بودن_ سحر خیزی و داشتن انگیزه زندگی_ برخورد مناسب در سختی های زندگی_ داشتن دوستان صمیمی و ارتباط خوانوادگی با آنها_ رفاه مالی
  ۲_تقریبا ارزشهای غیر قابل انعطاف ندارم
  ۳_مهارت سخنرانی_ مهارت کار با نرم افزارهای کاربردی_ دانستن زبان انگلیسی_ بلد بودن تعمیرات لوازم خانگی چون علاقه دارم
  ۴_ فکر می کنم در نوع رفتار فرزندانم و همسرم و همچنین رفتار مردم اجتماع منطق کلاسیک دارم و در واقع این طور فکر میکنم اگر رفتار بدی از کسی سر بزنه حتی به اشتباه برایم سخته باان ارتباط مناسب برقرار کنم
  باید بپذیریم همه می توانند در مواقعی خوب _بد_ نسبتا خوب و یا نسبتا بد باشند و نمی توان انتظار داشت در اجتماع همه انسانها مهربان باشند و رفتارشان مورد تایید ما باشد

  لایک

  1. سلام به شما جناب پارسای عزیز
   چقدر عالی که دوره را با قدرت وانگیزه دنیال می کنیدو تمرینات اونو انجام می دید.
   آیا برای محقق کردن ارزش هایتان اقدامی هم می کنید؟

   لایک

 15. درود بر استاد متین
  بعد از اتمام درس سه هنوز موفق نشدم تمرینات رو انجام بدم و فکر میکنم هنوز برای موفقیت بیشتر و اعتماد به نفس بیشتر اماده نیستم اگرچه تا اینجا نتایج دوره برام خیلی ارزشمند بوده
  من اینجا به خودم و شما قول میدم هرجور شده دوره رو تا انتها محکم و با قدرت جلو میرم.
  از شما میخوام تو این راه به من کمک کنید. سپاسگزارم

  لایک

  1. سلام به شما سرکار خانم صابر بزرگوار
   تلاش می کنیم هر چه سریعتر متن فایلها را نیز در اختیار شرکت کنندگان عزیز قرار دهیم.

   لایک

 16. تا امروز سه درس از این دوره رو گوش دادم و در پایان هر جلسه ازش جزوه تهیه کردم و تمرین‌های آخرشو در انتهای جزوه انجام دادم.
  خواستم از بیان شیوا و رسای شما و همین طور تمام زحماتی که برای گردآوری این مطالب می‌کشید، تشکر کنم.

  لایک

  1. واقعا از شما ممنونم که دیدگاه خودتون رو با ما در میان گذاشتید
   و خیلی خوشحالم که با دقت بالایی درس های دوره را دنبال می کنید.
   نظر شما برای بنده قوت قلبی خواهد بود که همچنان بتونم با قدرت بیشتری در خدمت مخاطبان عزیز سایت باشم

   لایک

 17. سلام و درود به شما استاد آگاه و گرامی
  از مطالب بسیار بسیار بسیار ارزشمند و مفیدتون نهایت سپاسگزاری را دارم . واقعاً آگاهی های نابی به من داده شد که تا به الان آن ها را نشنیده بودم و نمی دانستم . امیدوارم روز به روز در مسیری که قدم برداشتید موفق و سربلند باشید . من که بسیار لذت بردم و مطمئنم که می توانم از مطالبتون در جهت پیشرفت در زندگی استفاده کنم .
  فقط یک پیشنهاد داشتم .
  ازشما استاد عزیز و گرانقدر خواهشمندم که اگر در مورد ارتباط موثر هم مطلب یا دوره ای بزارید واقعاً ممنون می شم . چون این دوره هم فکر می کنم در کنار عزت نفس برای من که از صحبت کردن در جمع بسیار هراس دارم و به دلیل هم کمبود عزت نفس و هم خجالت نمی توانم در جمع حاضر شوم و یا اگر هم حاضر می شوم صحبت نمی کنم بسیار موثر باشد .
  ممنون از زحماتتون .
  در پناه حق .

  لایک

  1. سلام به شما سرکار خانم سوابه
   ممنونم که نظرات و پیشنهادات ارزشمندتونو با ما در میان می گذارید
   در آینده ای نه چندان دور در مورد ارتباط موثر هم صحبت خواهم کرد
   اتفاقا یک محصول آموزشی در مورد رفع خجالت و کمرویی در سایت موجوده که برای اطلاعات بیشتر می تونید روی عبارت زیر کلیک کنید :
   دوره آموزشی و غیرحضوری غلبه بر خجالت و کمرویی

   لایک

 18. با تشکر فراوان که زبان قاصر از بیانش هست
  متاسفانه جلسه ی اول و دوم عزت نفس بدستم‌ نرسیده
  تو سایت هم گشتم چیزی پیدا نکردم
  میشه خواهش کنم اون دوجلسه رو هم برای من ایمیل کنید
  واقعا متشکرم

  لایک

 19. سلام واقعا حرف دلم زدی ممنونم تا حالا با کسی مشکلات اعتماد بنفس شخصیمو بازگو نکردم این اولین باره که کسی در نقش سخن گوی باطنم بهم گوشزد میکنه

  لایک

 20. سلام خدمت استاد گرامی، خیلی زیاد تشکر میکنم از شما که خدمات شایانی را به مردم ارائه می کنید.
  خواهشم از شما این است که در رابطه به کمال گرایی و اینکه چه رابطه با اعتماد به نفس و عزت نفس دارند، ارائه بدارید. با تشکر.

  لایک

  1. سلام خدمت شما جناب آقای غلامی بزرگوار
   حتما در مورد کمال گرایی و رابطه آن با عزت نفس و اعتماد به نفس هم صحبت خواهم کرد

   لایک