0
0

درس نهایی دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس

درس آخر دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس

درس نهایی دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس :

و اما به درس پایانی این دوره رسیدیم. اگر الان در حال مطالعه این صفحه هستید، پس نشان می دهد شما فردی هستید که برخلاف متوسط جامعه به آموزش بسیار اهمیت می دهید. و همچنین میزان این اهمیت را به خوبی درک کرده اید.

افراد بسیار کمی در جوامع مختلف جهان مخصوصا ایران به این مسئله معتقدند که با آموزش می توان تغییرات بزرگی  در زندگی ایجاد کرد.

می توان کیفیت زندگی را به طور چشمگیری افزایش داد. و به جایگاهی رسید که اگر آموزش نبود رسیدن به این جایگاه غیر ممکن بود.

در این درس ۳ تمرین بسیار کاربردی و موثر در افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس برای شما قرار داده ام که در واقع تمرینات تکمیلی دوره هستند.

برای شنیدن این فایل صوتی روی دکمه زیر کلیک کنید :

 

به زودی فایل متنی این درس برای علاقه مندان به مطالعه متن در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

نظرات

8 نظر در مورد درس نهایی دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. جناب آقای متین سلام
  همه درسهای شمارا از راه دور تعقیب و چندین بار میخوانم و می شنوم، این درسها نهایت مفید وکوشش می کنم به دیگران نیز شریک سازم. ممنون از همکاری شما.

  لایک

  1. سلام جناب آقای حزین یار
   بسیار خوشحالم که این آموزش ها مورد توجه تون قرار گرفته و تحسین می کنم شمارو که افراد دیگر رو به یادگیری این مفاهیم تشویق می کنید

   لایک

 2. سلام. خداقوت. خسته نباشید برای این فال های صوتی عالی .من هم عزت نفسم خیلی پایینه هم اعتماد به نفسم هرجفتش واقعا زندگی رو برام سخت کرده. وقتی میبینم دیگران پر رو و زرنگ و با اعتماد به نفس هستند ولی واقعا هیچی نیستمد ولی من همه چی دارم ولی این دو مقوله و پررویی رو ندارم عذاب میکشم چه کار کنم به نظر شما؟

  لایک