0
0

جدیدترین راز موفقیت چیست؟

1076 بازدید
نگرش ذهنی رشد

نگرش ذهنی رشد و نگرش ذهنی ثبات، جدیدترین راز موفقیت :

حتما تا به حال مطالب زیادی در مورد موفقیت شنیده و دیده اید. بسیاری از کتاب هایی که در زمینه موفقیت و خودیاری وجود دارد، ادعا کرده اند که راز موفقیت آن چیزی است که آنها در کتاب خود آورده اند. اما :

آیا موفقیت این همه راه دارد؟

آیا همه این راه ها یکی هستند و فقط به شیوه های متفاوت ارائه شده اند؟

آیا راه دیگری وجود دارد که ما از آن بی خبریم؟

جدیدترین، بزرگ ترین و مهمترین راز موفقیت واقعا چیست؟

به جرات و با قاطعیت این جمله را می گویم که بزرگ ترین، مهمترین و جدیدترین راز موفقیت، تفاوت در نگرش ذهنی رشد و نگرش ذهنی ثبات است.

در واقع همه انسان های دنیا یکی از این دو نگرش را در زندگی در پیش می گیرند. و دقیقا همین عامل هم می تواند ما را به موفقیت برساند یا از آن دور کند. نکته جالب توجه در مورد این راز آن است که اصلا فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای فعالیت و کار می کنید. اصلا مهم نیست که پزشک،مهندس، معلم، دانش آموز، کارمند یا یک پدر یا مادر باشید.در هر جایگاه، شرایط و مقامی که باشید این نگرش شما را در دراز مدت به موفقیت می رساند.

این نگرش که بزرگ ترین راز موفقیت را در دل خود دارد چیست؟

برای اینکه تفاوت بین دو نگرش رشد و نگرش ثبات را بدانید پیشنهاد می کنم حتما ویدئوی زیر را مشاهده کنید. و منتظر ویدئو های بیشتری از ما در مورد درک و یادگیری این دو نگرش باشید. به زودی در مورد نگرش رشد و ثبات، مطالب بیشتری در سایت به اشتراک خواهیم گذاشت. چرا که اعتقاد دارم، آنچه که می تواند ما را به سمت موفقیت واقعی ( انقدر از کلمه موفقیت در اینترنت و کتاب های بی سر و ته استفاده شده که ذهنیت عده ای را نسبت به موفقیت تغییر داده و آنها را بد بین کرده است. به همین دلیل از کلمه موفقیت واقعی استفاده کردم) سوق دهد، دقیقا نگرش ما است.

پیشنهاد می کنم این مطلب را مشاهده کنید :  مسئولیت پذیری چیست؟ و چگونه مسئولیت پذیر باشیم؟

برای درک نگرش ذهنی رشد و نگرش ذهنی ثبات ویدئوی زیر را تماشا کنید :

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hamedmatin.com/?p=3048
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
حامد متین
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

6 نظر در مورد جدیدترین راز موفقیت چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *