0
0

آرشیو تلگرام چیست؟

876 بازدید

آیا می خواهید بدانید آرشیو تلگرام چیست؟

چند وقت پیش با خودم فکر می کردم به اینکه اعضای کانال تلگرامم در حال افزایش است و هر روز افراد تازه ای وارد آن می شوند.اگر این اعضای جدید بخواهند به کلیه فایل های صوتی در کانال دسترسی داشته باشند لازم است که کل کانال را از پایین به بالا مرور کنند تا آنها را پیدا کنند.تازه اگر حوصله و وقت این کار را داشته باشند. یا اینکه ممکن است که یکی از اعضای کانال قبلا یک فایل صوتی را گوش داده  و آن فایل برایش بسیار موثر بوده. اما حالا که می خواهد دوباره آن را گوش کند پیدایش نمی کند.ممکن است اسم فایل را به خاطر نیاورد.ممکن است فراموش کرده باشد که آن را در خود نرم افزار تلگرام جز علاقه مندی ها قرار داده باشد.شاید من یادم رفته باشد که با هشتگ، اسم آن فایل را تگ کنم. و موارد دیگر بسیاری که دسترسی به آن فایل صوتی را سخت کرده باشد.پس بر این شدم که آن فایل ها را در سایت نیز به اشتراک بگذارم. خلاصه اینکه برای گوش دادن به تمام فایل های صوتی کانال تلگرام ما می توانید از طریق این آرشیو به آنها دسترسی داشته باشید.

 

موضوعات فایل های صوتی کانال تلگرام در چه مورد است؟

از آنجایی که موضوع سایت و حوزه کاری من عزت نفس و اعتماد به نفس است، پس طبیعتا یکی از موضوعات اصلی و اساسی این فایل های آموزشی می باشد.

اما بحث عزت نفس و اعتماد به نفس یک بحث مستقل نیست. یعنی اینکه به خیلی از موضوعات هم مرتبط است. و نمی توان فقط به تنهایی و به صورت جداگانه به آن پرداخت. پس من به سایر موضوعات مرتبط با این دو حوزه نیز وارد شده و در مورد آنها هم صحبت می کنم. اما فعلا موضوعاتی که در کانال بیشتر در قالب آنها فایل آموزشی می گذارم از قرار زیر است :

۱.عزت نفس و اعتماد به نفس و موضوعات دیگر

۲.کتاب خوانی کوتاه

۳.فایل های کوتاه ۶۰ الی ۱۰۰ ثانیه ای

۴.رادیو عزت نفس ( که در سایت نیز به صورت جداگانه یک برگه به آن اختصاص داده ام)

۵. و هر موضوعی که تشخیص دهم برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس ما مهم است. البته عناوین و موضوعات این فایل ها در آینده ممکن است تغییر کند و یا اینکه اضافه و کم شود.

آدرس کانال تلگرام ما :

چنانچه در کانال ما عضو نیستید و می خواهید از آموزش های کانال استفاده کنید می توانید با کلیک روی دکمه زیر عضو آن شوید.

 

این هم آیدی کانال برای جستجو در نرم افزار تلگرام : hamedmatin@

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hamedmatin.com/?p=1447
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
حامد متین
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد آرشیو تلگرام چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *