رادیو عزت نفس شماره ۲

موضوع این قسمت : چگونه خاص باشیم؟

یکی از مواردی که همواره دغدغه خیلی ها از آدم هاست این است که چطور خاص باشند. چطور دوست داشتنی به نظر برسند و شخصیتی کاریزماتیک داشته باشند.در رادیو عزت نفس شماره ۲ من به مواردی اشاره کردم که نه تنها به شما کمک می کنه که خاص به نظر برسید، بلکه باعث میشه عزت نفس اطرافیان شما و همچنین خود شما نیز افزایش پیدا کند.

اما اگر دقت کرده باشید گاهی بعضی ها گرچه خاص به نظر می رسند اما سبب ناراحتی و آزردگی خاطر دیگران می شوند. و همین موضوع دلیلی می شود که آنها در نظر بقیه دوست داشتنی نباشند.ولی مسلما ما دوست داریم که علاوه بر اینکه خاص به نظر می رسیم، دیگران را نیز با رفتارمان ناراحت نکنیم. و نهایتا کاری کنیم که آنها حس خوبی نسبت به خودشان و ما داشته باشند.فقط کافیست که راه کارهای گفته شده در رادیو عزت نفس شماره ۲ را خوب گوش کنید. و صدالبته از این به بعد آنها را در ارتباط با دیگران به کار بگیرید تا اثرات معجزه آسای آن را مشاهده کنید.

چگونه خاص باشیم؟

یشتر از این شما رو منتظر نمی گذارم و دعوتتون می کنم به شنیدن فایل دوم از رادیو عزت نفس.

اگر می خواهید هم خاص باشید و هم سبب افزایش عزت نفس افراد دیگر بشوید. و همچنین طوری باشید که باعث شوید خودتان و دیگران حس خوبی از خاص بودن شما داشته باشند، پس حتما گوش کنید :

 

 

برای دانلود این فایل صوتی روی عبارت زیر کلیک کنید :

رادیو عزت نفس شماره ۲