رادیو عزت نفس شماره ۱

موضوع این قسمت : تکنیکی برای ناامید نشدن بعد از هر شکست

از این بعد در این قسمت از سایت فایل های صوتی ای تحت عنوان رادیو عزت نفس برای شما بازدیدکنندگان عزیز به اشتراک گذاشته می شود.

همانطور که از اسم رادیو پیداست، این فایل ها در مورد عزت نفس و مسائل مربوط به آن است. و هر بار در مورد یک موضوع در قالب این رادیو صحبت خواهیم کرد. و شما عزیزان می توانید به صورت کاملا رایگان از این فایل ها استفاده کرده و حتی آن را برای دوستان و نزدیکان خود کپی کنید.شاید با اینکار خدمت بزرگی به دوست خود کرده باشید و توانسته باشید یکی از مشکلات او را برای همیشه حل کنید. پس به اشتراک گذاری فایل های رادیو عزت نفس برای دوستان خود نه تنها مانعی ندارد بلکه توصیه هم می شود.با اینکار به ما هم کمک می کنید که بیشتر از گذشته انگیزه و قوت قلب بگیریم تا با قدرت بیشتری در این مسیر حرکت کنیم. تلاش ما در این سایت این است که مطالب کاربردی، به روز و مطابق با نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم.

رادیو عزت نفس شماره 1

در رادیو عزت نفس شماره یک آزمایشی که بر روی جیرجیرک ها توسط دانشمندان صورت گرفته را مورد بررسی قرار می دهیم. سپس از روی نتایج این آموزش به یک عارضه بسیار شایع در انسان ها اشاره می کنیم. و نهایتا به یک تکنیک بسیار کاربردی و جالب اشاره می کنم که می تواند معجزه کند. فقط کافیست که این تکنیک را در زندگی تان اجرا کرده و به آن پایبند باشید. این تکنیک را خودم بارها اجرا کرده ام و از آن نتیجه گرفته ام. فقط باید قبل از شروع هر کاری این تکنیک را اجرا کرده و سپس ببینید که چطور در ادامه مسیر به شما کمک می کند.

برای دانود فایل رادیو عزت نفس شماره ۱ بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

برای دانلود این فایل صوتی روی عبارت زیر کلیک کنید :

رادیو عزت نفس شماره ۱