چه شد که این قسمت را در سایت راه اندازی کردم

بسیاری از کاربران عزیز کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و خود سایت، سوالات و مشکلات شحصی ای داشتند و آنها را با من (حامدمتین) مطرح می کردند.ابتدا تلاش کردم که پاسخ همه آنها را بدهم اما بعد از مدتی به خاطر مشغله زیاد نتوانستم اینکار را ادامه دهم. اما از آنجایی که پاسخ به سوالات شما را افتخار خود می دانم و دوست دارم برای رفع مشکلات شما هر کاری از دستم بر میاید انجام دهم، با خودم فکر کردم راهکاری برای این موضوع پیدا کنم.

پس بر آن شدم که روزهای ۵ شنبه در حد توان پاسخ سوالات شخصی شما را بدهم. و سوالات پرتکرار را در یک فیلم جداگانه ضبط کنم و در اختیار همه کاربران سایت و شبکه های اجتماعی قرار دهم. گاهی پاسخ سوال دیگری، دقیقا مشکل شما را برطرف می کند. و بسیاری از اوقات مشکل حال حاضر دیگری، در آینده مسئله خود شما می شود.

 

سوال پرتکرار را چگونه انتخاب می کنم؟

راهکار اول بسیار واضح است. سوالاتی که بیشتر از بقیه سوالات پرسیده شود به لیست سوالات پرتکرار وارد می شود.

راهکار دوم این است که ۵ شنبه ها در پیج اینستاگرام، پستی به اشتراک می گذارم و شما عزیزان می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات این پست مطرح کنید. ۳ سوالی که بیشترین لایک را بگیرند، به لیست سوالات پرتکرار اضافه می شوند.

 

اگر سوال من جز سوالات پرتکرار نباشد چی؟

نگران نباشید، همه سوالاتی که پرسیده می شوند حتما پاسخ داده می شود. اما سوالات پرتکرار در یک ویدئوی جداگانه پاسخ داده می شود و در شبکه های اجتماعی و سایت برای استفاده همه عزیزان به اشتراک گذاشته می شود.

پیشنهاد می کنم این مطلب را مشاهده کنید :  خودکم بینی چیست؟

می نمی خواهم ماهیت من و سوالم مشخص شود

اصلا جای نگرانی نیست. مشخصات شما و سوال شما کاملا نزد ما محفوظ خواهد ماند و به هیچ عنوان منتشر نمی شود. اما اگر سوال خیلی شخصی و خصوصی نباشد، و بتوان آنرا طوری مطرح کرد که حتی اگر دوست شما در پیج ما باشد متوجه نشود که سوال کننده شما هستید، آنگاه سوال شما بدون ذکر نام و مشخصات شما به لیست سوالات پرتکرار می رود. خیالتان راحتِ راحت باشد.حفظ حریم شخصی شما وظیفه و اولویت ماست.

 

پرسش از شما پاسخ از ما – شماره ۱ :

سوالات پرتکرار این قسمت :

۱.دیگران قضاوتم می کنند، به من طعنه می زنند و مرا تحقیر می کنند. من می خواهم به خودم حس خوبی داشته باشم اما دیگران نمی گذارند. چکار کنم؟

۲.من موقع صحبت در جمع استرس دارم. موقع صحبت با دیگران نمی دانم ازکجا شروع کنم و چطور به گفتگو ادامه دهم؟

۳.من عزت نفس و اعتماد به نفس پایینی دارم. چکار کنم تا آنها را افزایش دهم؟

 

برای آگاهی از پاسخ این سوالات لطفا ویدئوی زیر را تماشا کنید :