شبکه اعتماد به نفس چیست؟

شبکه اعتماد به نفس در واقع به مانند یک شبکه تلویزیونی است که برنامه های آن فقط در مورد موضوع اعتماد به نفس و مطالب مرتبط با آن است. در این شبکه ویدئوهای آموزشی و کاربردی در مورد اعتماد به نفس و سایر موارد وابسته به آن، با اعضای عزیز سایت به اشتراک گذاشته می شود.اگر می خواهید اعتماد به نفس خود را پرورش دهید حتما این شبکه را دنبال کنید.

البته این شبکه با شبکه های تلویزیون یک تفاوت دارد و آن اینکه به صورت ۲۴ ساعته قرار نیست ویدئو و برنامه داشته باشد بلکه هر زمان آموزشی تصویری در مورد موضوع اعتماد بنفس آماده شود در این قسمت برای استفاده شما عزیزان بارگذاری می شود.

هدف از تاسیس شبکه اعتماد به نفس چه بود؟

برای دانستن پاسخ این سوال پیشنهاد می کنم ویدئوی کوتاه زیر را تماشا کنید :

 

آیا در این شبکه فقط در مورد اعتماد به نفس مطلب گذاشته می شود؟

همانطور که در بالا اشاره کردم، در شبکه اعتماد به نفس علاوه بر موضوع اصلی خودش، بسیاری از موضوعاتی که مرتبط با اعتماد به نفس باشد نیز مطرح خواهد شد. به طور مثال مهارت عزت نفس و اعتماد به نفس گرچه تعریف جداگانه ای دارند اما بسیار به یکدیگر وابسته هستند. و نمی توان به تنهایی و کاملا تفکیک شده به توضیح و آموزش یکی از این دو پرداخت. پس این شبکه قطعا یک شبکه غنی پر از ویدئوهای آموزشی و کاربردی برای ارتقای مهارت های شما خواهد بود.

چنانچه می خواهید معنای دقیق عزت نفس را بدانید و از ارتباط آن با اعتمادبه نفس آگاه شوید پس روی عزت نفس چیست؟ کلیک کنید. با کلیک روی آن می توانید یک ویدئوی جامع و بسیار عالی در مورد عزت نفس تماشا کنید.

منتظر شما هستیم…!

منتظر پیشنهادات شما عزیزان برای تولید آموزش های تصویری مناسب با نیازتان هستیم. فقط کافیست در قسمت نظرات در همین صفحه و یا سایر ویدئوهای این شبکه، پیشنهاد خود را با ما در میان بگذارید.