کتاب اعتماد به نفس :

کلمه اعتماد به نفس یکی از کلماتی است که توسط ایرانی ها در گوگل بسیار سرچ می شود.

چیزی در حدود ۱۰ هزار بار در یک ماه. شاید با خودتان بگویید که برای جمعیت ما این عدد واقعا کوچک است.بله واقعا کوچک است. اما باید تعداد کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند، کودکان و همه کسانی که به نحوی با اینترنت آشنایی ندارند را از این جمعیت کم کنیم. البته بازهم ۱۰ هزار عددی کوچک است. ولی این نکته نباید از قلم بیفتد که تعداد کسانی که واقعا به دنبال آموزش و رشد شخصی هستند بسیار کم است. گرچه با این تفاسیر همچنان من هم با شما هم عقیده هستم که این عدد کوچک است. ای کاش دلیل این کوچکی این بود که تعداد کسانی که در کشور ما از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند بسیار کم است. در حالی که همه ما به خوبی می دانیم که اینطور نیست. ناگفته نماند بازهم من خوشحالم که ماهانه حدود ۱۰ هزار بار این کلمه جستجو می شود و نشان دهنده این است که فرهنگ آموزش و رشد فردی در کشور در حال پیشرفت است.

چرا کتابی در مورد اعتماد به نفس و عزت نفس نوشتم؟

عواملی که سبب شد انگیزه ای مضاعف در من ایجاد شود تا کتابی در مورد اعتماد به نفس و عزت نفس بنویسم و آن را با عنوان دانلود کتاب اعتماد به نفس در سایت برای دانلود و استفاده همراهان سایت و دنبال کنندگان عزیز بگذارم این عوامل بود :

  1. تعداد زیاد کسانی که دوست داشتند اعتماد به نفس داشته باشند اما نمی دانستند چطور
  2. تعداد زیاد افرادی که اعتماد به نفس و عزت نفس پایینی دارند و از این جهت ضربه زیادی خوردند و نمی دانند مشکلشان از کجاست.
  3. علاقه شخصی خودم به این موضوع
  4. در گذشته خودم جز افرادی بودم که کمبود اعتماد به نفس داشتم و بسیاری از فرصت های زندگیم را بابت این موضوع از دست داده ام.
  5. کمک در جهت رشد و پیشرفت فرد فرد مردم و به دنبال آن ارتقای فرهنگ جامعه
  6. نیاز بالای جامعه ما به این مهارت و همچنین میزان تاثیرگذاری این مهارت ها در زندگی ما

 

همه این عوامل دست به دست هم دادند تا من به این فکر بیفتم که کتابی در این باب به رشته تحریر دربیاورم. امیدوارم که این کتاب بتواند گرهی از زندگی شما باز کند و دید واضح و شفافی از عزت نفس و اعتماد به نفس به شما عزیزان بدهد.

برای دانلود این کتاب که عنوان آن ” حلقه گمشده زندگی ما” است می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کرده و در قسمت مشخص شده ایمیل خود را وارد کنید تا کتاب دانلود شود.

 

دانلود نسخه صوتی کتاب “حلقه گشمده زندگی ما” :

این کتاب به صورتی صوتی هم در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. می توانید آن را از طریق وارد کردن ایمیل در کادر مشخص شده دریافت کنید :
 

 

یک پیشنهاد برای علاقه مندان به کتاب های چاپی ( کاغذی) :

اگر شما از علاقه مندان مطالعه کتاب های چاپی هستید و ترجیح می دهید که کتابی در حوزه عزت نفس به صورت چاپی مطالعه کنید می توانید با کلیک بر دکمه پایین به صفحه فروش کتاب ” مهمتر از مهم” هدایت شوید و این کتاب را تهیه کنید. کتاب مهمتر از مهم در نمایشگاه کتاب تهران استقبال بسیار خوبی از آن شد و از جمله کتاب هایی است که شما با مطالعه آن ترغیب می شوید که آنرا تا انتها بخوانید.کتاب مهمتر از مهم

 

در نهایت باعث افتخار و خوشحالی ماست که نظرات و پیشنهادات خود را راجع به کتاب حلقه گمشده ما و مهمتر از مهم با در میان بگذارید و به ما بگویید دوست دارید در مورد چه مباحثی مطلب و فایل آموزشی صوتی و تصویری در سایت برای استفاده شما عزیران قرار دهیم.هم در قسمت نظرات می توانید ما را از پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود با خبر سازید و هم از طریق ایمیل site@hamedmatin.com

امیدوارم که ما را از این نعمت بزرگ محروم نکنید.پیشاپیش از شما سپاسگزارم.